WordPress Adsense Eklentileri

0
Wordpress Adsense Eklentileri
Wordpress Adsense Eklentileri

WordPress adsense eklentileri sayesinde hiç zorlanmadan sitenizde adsense reklam yerleşimi yapabilirsiniz. WordPress adsense reklam yerleşimi için bir çok eklenti bulunuyor. Bu yazımda, en iyi adsense eklentilerini listeleyeceğim. Bu eklentiler sayesinde yazı içlerine kolayca reklam ekleyebilir ve adsense’den kazanmaya başlayabilirsiniz. Eklentilerin amacı aynı fakat kullanım kolaylıkları bulunuyor. Daha fazla uzatmadan wordpress adsense eklentilerine geçelim… WordPress rehberleri arıyorsanız anasayfaya göz atabilirsiniz.


WordPress Ad Inserter

WordPress sitenizde ki içeriklere adsense reklam yerleşimi yapmak istiyorsanız, ad inserter eklentisi en detaylı özelliklere sahip eklentidir. WordPress sitenize ad inserter eklentisini kurarak istediğiniz gibi yerleşim yapabilirsiniz.

WordPress Ad inserter eklentisine bu sayfadan ulaşabilirsiniz: https://tr.wordpress.org/plugins/ad-inserter/

Wordpress Ad Inserter
WordPress Ad Inserter

WordPress Advanced Ads Eklentisi

WordPress advanced ads eklentisi sayesinde adsense reklam yerleşimini en iyi şekilde yapabilirsiniz. Detaylı reklam yerleşimi yapmak ve reklam gelirlerinizi yükseltmek istiyorsanız advanced ads eklentisi size yardımcı olacaktır.

• Sınırsız reklam birimi oluşturma.
• Reklam planlama.
• Reklamları içerik ve kullanıcı gruplarına göre hedefleme ve gösterme.
• Otomatik olarak tüm yazı ve sayfalara reklam birimlerinin yerleştirilmesi.
Özellikleri sayesinde detaylı bir şekilde wordpress adsense reklam yerleşimi yapabileceksiniz.

WordPress advanced ads eklentisine burada ki sayfadan ulaşabilirsiniz: https://tr.wordpress.org/plugins/advanced-ads/

Wordpress Advanced Ads
WordPress Advanced Ads

WordPress New Adman Eklentisi

Adsense reklam yerleşimi için fazla bilginiz yoksa ve uğraşmak istemiyorsanız wordpress new adman eklentisi sayesinde sitenizin tüm sayfalarına ve yazılarına en kolay şekilde reklam yerleşimi yapabilirsiniz. WordPress new adman eklentisinin kullanımı oldukça basittir. Eklentiyi kurduktan sonra ayar sayfasından yazılarınıza eklenecek olan reklam birim kodlarını girip kaydetmeniz yeterli olacaktır. En basit reklam yerleşimi eklentisi olan new adman, kullanım kolaylığı açısından en iyisidir. Özellikleri ise şu şekildedir;

• Yazı üstüne reklam ekleme.
• Yazı ortasına reklam ekleme.
• Yazı sonuna reklam ekleme.
Bu özellikler ile yazılarınıza çok basit bir şekilde reklam yerleşimi uygulayabilirsiniz.

Burada ki sayfadan wordpress new adman eklenti sayfasına gidebilirsiniz. https://tr.wordpress.org/plugins/new-adman/

Wordpress New Adman
WordPress New Adman

WordPress Adsense Eklentileri

Bu yazımda, wordpress kullanıcıları için adsense eklentilerini listeledim. Listelemiş olduğum wordpress adsense eklentileri, kullanım ve popülerlik açısından en iyileridir. Adsense reklam yerleşimi hakkında bilginiz varsa daha detaylı özellikler barındıran eklentileri kullanabilirsiniz. Fakat yeni adsense kullanıyorsanız, new adman eklentisini kullanarak basitleştirilmiş reklam yerleşimi yapabilirsiniz. WordPress rehberleri arıyorsanız anasayfaya göz atabilirsiniz.

PAYLAŞ
Önceki İçerikWordPress Temel Güvenlik Ayarları
Sonraki İçerikWordPress İç SEO Eklentileri
Ben, Mehmet DEMİR. Üniversite öğrencisiyim, yaklaşık 4 senedir wordpress üzerine kendimi geliştiriyorum. Farklı projelerde yer aldım ve şuan kişisel web sitemde içerik üretiyorum. Web üzerine deneyimlerimi blogumda paylaşıyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here