Anasayfa Genel Themeforest Ücretsiz Temalar – Ekim

Themeforest Ücretsiz Temalar – Ekim

5 dk. Okuma süresi
1

Themeforest ücretsiz temaları tüm siteleriniz de kullanabilirsiniz. Themeforest tarafından ücretsiz olarak her ay dağıtılan wordpress temalarını sizler için hazırladığım bu yazıdan bulabilirsiniz. Themeforest’e üye olun ve ayın ücretsiz temalarına hemen sahip olun. Themeforest ücretsiz temalar sadece 31 Ekim 23:59’a kadar geçerlidir.

Themeforest Ücretsiz Temalar

Themeforest, Envato’nun alt markasıdır. Themeforest’te WordPress, joomla, drupal gibi dünya üzerinde popüler içerik yönetim sistemleri (cms) için profesyonel olarak hazırlanmış tema ve eklentileri bulmanız mümkün. Themeforest ücretsiz temalar sadece her ay başı belirlenir ve 30 gün boyunca yayınlanır. Themeforest üzerinden alacağınız ücretsiz bir temaya ömür boyu sahip olabilirsiniz. Fakat, themeforest ücretsiz temalar için destek talebi hakkınız yoktur, sadece kullanabilir ve dökümanlardan yararlanabilirsiniz.

Themeforest Ekim Ayı Ücretsiz Temalar

Themeforest ücretsiz temalar ekim ayı için hazırlanmıştır ve 31/10/2019 23:59’a kadar bu temalara ömür boyu sahip olabilirsiniz. Sahip olduğunuz ücretsiz temaları istediğiniz zaman ve istediğiniz sitenizde kullanabilirsiniz.


WordPress Minishop (E-Ticaret) Teması – Ücretsiz

Bu tema ile, isterseniz deneyimlerinizi isterseniz bir portföy isterseniz de e-ticaret sitesi oluşturabilirsiniz. Her ay themeforest ücretsiz temalar dağıtır ve kullanımına izin verir. Aşağıda ki bağlantılar ile demo görüntüleyebilir ve bu temaya ömür boyu sahip olabilirsiniz.

59 $  > Ücretsiz
DEMO İNDİR

themeforest ücretsiz temalar
themeforest ücretsiz temalar

WordPress Yozi Shop (E-Ticaret) Teması – Ücretsiz

İşlevsellik, özellik ve düzen seçenekleri ile wordpress e-ticaret teması. Basit ve kullanıcı dostu e-ticaret sitesi oluşturmak istiyorsanız bu temayı kullanabilirsiniz. SEO uyumluluğu ve kullanıcı odaklı özellikleri sayesinde vazgeçilmez bir tema.

39 $  > Ücretsiz

DEMO | İNDİR

Themeforest Ücretsiz Temalar
Themeforest Ücretsiz Temalar

WordPress Portföy Teması – Ücretsiz

Bir tasarımcı, fotoğrafçı veya içerik üreticisi iseniz wordpress onliest portföy teması sayesinde tanıtım sayfaları, yaratıcı sayfalar ve blog sayfaları hazırlayabilirsiniz. SEO uyumlu özelliği ile portföy’ünüz arama motorlarında üst sıralarda yer alacak…

24 $  > Ücretsiz

DEMO | İNDİR

Themeforest Ücretsiz Temalar


Themeforest Ücretsiz Temalar

Themeforest, profesyonel ve seo uyumlu temaları bulmanızı sağlayan bir topluluktur. Tema veya eklenti seçimi yaparken, themeforest üzerinde bulunan blogtan veya forumdan kullanmak istediğiniz yazılım hakkında detaylı bilgi sahip olabilirsiniz. Themeforest ücretsiz temalar sadece belirli süre içerisinde alınabilir, ücretsiz olarak dağıtılan temaların kullanım süresi bulunmamaktadır ayrıca, sahip olduğunuz yazılımları istediğiniz sitenizde kullanmanız mümkündür.

Themeforest Ücretsiz Temalar

Global olarak çevrim içi hizmet veren bu topluluk, Envato Market’e aittir. Profesyonel geliştiriciler her ay kullanıcılara ücretsiz temaları hazırlamak için yoğun çalışıyorlar. İhtiyacınız olan themeforest ücretsiz temayı bulun ve hemen kullanmaya başlayın. Kullandığınız yazılımlar ile alakalı görüş bildirmeyi unutmayın.

 

 

Daha fazla yükle
Daha fazla yükle Mehmet DEMİR
 • mehmet demir

  Domain Transfer Kuralları

  Domain transfer kuralları, alan adınızı başka bir firmaya transfer etmek için gerekli şart…
 • c hesap makinesi

  C ile Hesap Makinesi (Switch – DoWhile)

  C programlama dili ile yapılmış olan temel işlemleri yapan hesap makinesi kodları yazının …
 • Semrush

  Semrush Botlarını Engelleme

  Semrush botları, sitenizi ziyaret ediyorsa ve sitenizin hemen çıkma oranını yükseltiyorsa …
Daha fazla yükle Genel

Bir yorum.

 1. Tevfik

  Aralık 13, 2018 at 12:52 pm

  Themeforest’in ücretsiz dağıttığı temaları genel olarak çok beğeniyorum, çok seviyorum. Fakat genelde kurumsal veya e-ticaret alanında temalar dağıtıyor. Viral, magazin, blog vb. şekilde pek temalar dağıtmıyorlar. Dağıtsalar dahi çok fazla rağbet gören popüler temalar değil.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler

Domain Transfer Kuralları

Domain transfer kuralları, alan adınızı başka bir firmaya transfer etmek için gerekli şart…