Plesk Trial Ücretsiz Lisans

0

Plesk ücretsiz lisans arıyorsanız ve bulamıyorsanız, bu yazımda anlattığım yöntem ile plesk sınırsız lisans sahibi olabileceksiniz. Tamamen ücretsiz ve sınırsız şekilde plesk trial lisans alabilirsiniz. Plesk, en çok kullanılan hosting panelleri arasında yer almaktadır. Tasarımı ve performansı üst derecededir. Plesk sayesinde birden fazla sitenizi barındırabilir ve kolayca yönetebilirsiniz.

Plesk Ücretsiz Lisans

Sunucunuz da plesk panel kullanmak istiyorsunuz fakat plesk lisans ücreti bütçenizi mi aşıyor ? Plesk trial lisans sayesinde sınırsız şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca, plesk paneli özelleştirebilir ve çok kolay bir şekilde yönetimini sağlayabilirsiniz. Plesk, içerisinde apache, mysql, php ve nginx modüllerini içerir ve iyi bir optimize sonrasında mükemmel derecede performansını arttırabilirsiniz. Plesk ücretsiz lisans almak için yazımın devamını inceleyiniz.

Plesk Ücretsiz Lisans Nasıl Alınır ?

Plesk ücretsiz lisans almak istiyorsanız ilk olarak plesk’in sitesine giriş yapın.
Lisans sayfası: https://page.plesk.com/plesk-onyx-free-download

Ardından plesk ücretsiz lisans kısmında bir form bulunuyor. Bu formu, kendinize göre doldurun ve ardından ” Get my license key now ” butonuna tıklayın.

plesk ücretsiz lisans
plesk ücretsiz lisans

Formu doldurduktan sonra karşınıza aşağıda ki gibi bir sayfa açılacaktır. 3 Farkı versiyon için plesk trial lisansı verildi. Sunucuda hangi versiyonu kullanmak istiyorsanız o lisansı alıp sunucuya ekleyin.

Plesk Trial Ücretsiz Lisans
Plesk Trial Ücretsiz Lisans

Plesk Ücretsiz Lisans

Bu yöntem sayesinde plesk ücretsiz lisans sahibi olabilirsiniz. Kullandığınız plesk panelin lisansı bittiği zaman tekrar aynı sayfadan plesk trial lisans alıp tekrar tanımlayıp kullanabilirsiniz. Sürekli bu işlemi tekrarlayarak sınırsız plesk lisans sahibi olabilirsiniz.
Not: Lisansların süresi yaklaşık 15 gündür.

PAYLAŞ
Önceki İçerikThemeforest Ücretsiz Temalar – Ekim
Sonraki İçerikAdsense Ban Sorgulama
Ben, Mehmet DEMİR. Üniversite öğrencisiyim, yaklaşık 4 senedir wordpress üzerine kendimi geliştiriyorum. Farklı projelerde yer aldım ve şuan kişisel web sitemde içerik üretiyorum. Web üzerine deneyimlerimi blogumda paylaşıyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here