NVIDIA Something Went Wrong Hatası Çözümü

0
NVIDIA Something Went Wrong Hatası

NVIDIA ekran kartına sahipseniz ve something went wrong hatası alıyorsanız bu yazımda anlatacağım yönlem ile nvidia something went wrong hatasını tamamen çözebileceksiniz. İlk olarak bu hatanın sebebi nedir?

Bu hatanın sebebi, ekran kartınızın sürücüsünü güncellerken bilgisayarı veya sürücü yüklemesini kapatmanızdan dolayı olabilir. Bu yazıda ki adımlar sayesinde nvidia something went wrong hatasını tamamen ortadan kaldıracağız.

NVIDIA Something Went Wrong

NVIDIA Something Went Wrong hatasını çözmek için ilk olarak ekran kartı sürücüsünü bilgisayarımızdan kaldırmamız gerekiyor.

Windows arama > Aygıt yöneticisi > Görüntü bağdaştırıcıları alanından ekran kartınızın sürücüsünü seçin ve aygıt yöneticisinin yukarısında bulunan Kaldır butonuna tıklayın.

NVIDIA Something Went Wrong

Kaldır butonuna tıkladıktan sonra karşımıza bu ekran gelecektir, bu cihazın sürücü yazılımını sil seçeneğini işaretlemeyi unutmayın ve ardından kaldır butonuna tekrar basın. Yaklaşık 30sn-1dk içerisinde ekran kartınızın sürücüsü, bilgisayarınızdan silinecektir.

NVIDIA Something Went Wrong

Ekran kartı sürücüsünü sildikten sonra, NVIDIA’nın sitesinden ekran kartımızın sürücüsünü tekrar yüklüyoruz.

NVIDIA Something Went Wrong Hatası
NVIDIA Something Went Wrong Hatası

NVIDIA’nın sitesinden sahip olduğunuz ekran kartı bilgilerini girin ve driver’i arayın. Ekran kartınız için üretilmiş olan driver’i tekrar yükleyin ve artık NVIDIA Something Went Wrong Hatası almayacaksınız.

PAYLAŞ
Önceki İçerikÜcretsiz LiteSpeed Lisansı
Sonraki İçerikCloudFlare Bypass Yöntemleri
Ben, Mehmet DEMİR. Üniversite öğrencisiyim, yaklaşık 4 senedir wordpress üzerine kendimi geliştiriyorum. Farklı projelerde yer aldım ve şuan kişisel web sitemde içerik üretiyorum. Web üzerine deneyimlerimi blogumda paylaşıyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here