İnstagram Takipçi Nasıl Kasılır ?

0
instagram heroverin

İnstagram , fotoğraf paylaşımlarının yapıldığı bir sosyal medya ağıdır. Android, ,iOS ve diğer işletim sistemleri için tasarlanmıştır, sadece mobil cihazlarda tüm özellikleri aktif olarak kullanılmaktadır. İnstagram takipçi sayınızı arttırmak için neler yapmanız gerekiyor biliyor musunuz ? Öğrenmek istiyorsanız bu yazıda ki instagram takipçi arttırma yöntemlerini uygulayın ve kısa sürede büyük miktarda takipçi kazanın.

İnstagram Benzer Hesapları Takip Edin

İnstagram hesabınızda önerilen ve benzer hesapları takip etmeniz doğal takipçi yükselişinde oldukça önemlidir. İnstagramda ki toplulukları iyi takip eder ve analiz yaparsanız kısa sürede yüksek takipçi sayısına ulaşabilirsiniz. Kendi hesabınıza benzer hesapları bulmak için mutlaka hashtag özelliğinden yararlanın. Fakat unutmayın, instagram hesabınızdan 1 saatte en fazla 120 kişiye takip isteği gönderebilirsiniz.

İnstagram’da paylaşımlara yorum atın

İnstagram hesabınızdan takip ettiğiniz arkadaşlarınızın paylaşımlarına yorum yapın, yorumlar herkese açık bir şekilde gözüktüğü için hesabınıza doğal takipçi gelme olasılığı yüksektir. Başka kişiler sizin profilinizi ziyaret edebilir ve takip isteği gönderebilir ve bu da takipçi sayınızın yükseleceği anlamına gelmektedir.

İnstagram Takipçi Siteleri

İnstagram takipçi sitelerini kullanarak hesabınıza çok kolay bir şekilde takipçi gönderimi sağlayabilirsiniz. İnstagram takipçi hizmeti veren çok site var fakat bizim önerimiz heroverin sitesidir. Hem ücretsiz olarak kullanılabiliyor hem de aktif takipçi gönderimi otomatik olarak yapılabiliyor üstelik instagram hesabınızla giriş yapmanız gerekmiyor.

Takipçilerinizle İlgilenin

Takipçileriniz ilgi ister ve takipçilerinizle konuşmanız onları mutlu edebilir ve takipçilerinizin, sizi başka kişilere önermesini sağlayabilirsiniz. Paylaştığınız fotoğraflara yorum yapan takipçilerinizle veya arkadaşlarınızla olumlu iletişimde olursanız öneri sayesinde hesabınızın takipçi sayısı yükselecektir.

http://www.baykafein.com/heroverin-sinirsiz-instagram-begeni-ve-takipci/ sitesinden alıntıdır…

PAYLAŞ
Önceki İçerikİlham veren Can yücel sözleri
Ben, Mehmet DEMİR. Üniversite öğrencisiyim, yaklaşık 4 senedir wordpress üzerine kendimi geliştiriyorum. Farklı projelerde yer aldım ve şuan kişisel web sitemde içerik üretiyorum. Web üzerine deneyimlerimi blogumda paylaşıyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here