Anasayfa Genel Ücretsiz LiteSpeed Lisansı

Ücretsiz LiteSpeed Lisansı

5 dk. Okuma süresi
0
Ücretsiz LiteSpeed Lisansı

Ücretsiz litespeed lisansı almak istiyorsanız, bu yazımda anlatacağım adımlar sayesinde ücretsiz litespeed lisansına sahip olabilirsiniz. Litespeed web server, yüksek performanslı bir web sunucu alt yapısıdır. Sunucu sistemini değiştirmeden sadece apache’yi değiştirerek çalışır. Litespeed, apache gibi alt yapılardan daha performanslı ve stabil şekilde çalışmaktadır. Eğer, sunucunuz üzerinden web hosting yapıyorsanız, litespeed web server sayesinde hosting performansınızı üst seviyelere çıkarabilirsiniz. Bu yazımda litespeed ücretsiz lisans nasıl alınır anlatacağım. Sizde litespeed web server lisansına ücretsiz sahip olmak istiyorsanız yazımın devamını inceleyin.

Litespeed Ücretsiz Lisans

Litespeed ücretsiz lisans , sunucularınızda kullanılabilir. Litespeed ücretsiz lisansını sadece aşağıda ki özelliklere sahip bir sunucuda kullanabilirsiniz.
• 2 GB Ram
• 1 core cpu


Ücretsiz Litespeed lisansı nasıl alınır ?

Ücretsiz litespeed lisansını elde etmek için ilk olarak litespeed’in sitesine giriyoruz ve store.litespeedtech.com adresinden FREE Starter bölümünde yer alan satın al butonuna tıklıyoruz.  Ayrıca bu ücretsiz litespeed lisansı ile litespeed cache kullanılabiliyor.

Ücretsiz Litespeed lisans
Ücretsiz Litespeed lisans

Order now butonuna tıklayın ve aşağıda ki adımları izleyin.

Ücretsiz LiteSpeed Lisansı

Ücretsiz LiteSpeed Lisansı

Litespeedtech üyeliğiniz varsa giriş yapın, yoksa yeni üyelik oluşturun. Ben, üyeydim ve giriş yaptım. Siparişim onaylandı ve artık litespeed ücretsiz lisans elde etmiş oldum. Ödeme seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz, sipariş esnasında her hangi bir ödeme ekranıyla karşılaşmıyorsunuz.

Ücretsiz LiteSpeed Lisansı

Aşağıda ki görselde ki gibi, ürünlerim sayfasından ücretsiz litespeed lisansınızı görebilirsiniz. Kurulum için ticket açın ve bekleyin. Ayrıca, mail adresinizi aktifleştirmeyi unutmayın.

Ücretsiz LiteSpeed Lisansı


Ücretsiz LiteSpeed Lisansı

Bu yazımda, ücretsiz litespeed lisansına nasıl sahip olabileceğinizi anlattım. Litespeed web server, benzersiz etkinliği ve mimarisiyle hosting platformlarının performansını arttırır. Ram ve CPU gibi en önemli kaynakları minimum kullanıma indirgemesi ve aynı zamanda yüzlerce müşteriye profesyonel hizmet verebilme özelliklerine sahiptir. Litespeed web sunucusu benzersiz ve profesyonel şekilde geliştirildiği için sunucu taraflı optimizasyonlara neredeyse hiç gerek kalmıyor. PHP performansı ve yorumlama hızı yüksek olduğu için linux işletim sistemi tabanlı sunucularda en yüksek performansı almanıza olanak tanımaktadır. Lisans ücretleri yüksek olduğundan dolayı bireysel sunucu sahiplerinin çoğu litespeed’ten yararlanamıyordu. Rekabeti arttırmak için bu şirket, sadece belirli özellikler ile çalışan ücretsiz litespeed lisansını dağıtmaya başladı. Sizde bireysel olarak sunucu sahibiyseniz ve web sitelerinizi sunucuda barındırmak istiyorsanız hemen litespeed ücretsiz lisansa sahip olun ve sunucu performansınızı üst seviyeye çıkartın.

 

 

 

Daha fazla yükle
Daha fazla yükle Mehmet DEMİR
 • mehmet demir

  Domain Transfer Kuralları

  Domain transfer kuralları, alan adınızı başka bir firmaya transfer etmek için gerekli şart…
 • c hesap makinesi

  C ile Hesap Makinesi (Switch – DoWhile)

  C programlama dili ile yapılmış olan temel işlemleri yapan hesap makinesi kodları yazının …
 • Semrush

  Semrush Botlarını Engelleme

  Semrush botları, sitenizi ziyaret ediyorsa ve sitenizin hemen çıkma oranını yükseltiyorsa …
Daha fazla yükle Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler

Domain Transfer Kuralları

Domain transfer kuralları, alan adınızı başka bir firmaya transfer etmek için gerekli şart…