Anasayfa Genel Steam PUBG Nedir ?

Steam PUBG Nedir ?

7 dk. Okuma süresi
1

Battlegrounds’s, PUBG yada Plunkbat olarak adlandırıldığını görmüş olabilirsiniz.  1,5 milyon eş zamanlı oyuncu bulunduğunu PUBG. Hatta kazanan kazanan, Bir şöhretli isim ve şöhrete süratli bir artış göz önüne alındığında, burada PlayerUnknown’in Battlegrounds’ının ne işe yaradığını açıklamak için buradayız. Steam Rehber içerikleri arıyorsanız buraya mutlaka göz atın.

PlayerUnknown’s Battlegrounds nedir?

Tam başlık PlayerUnknown’ın Battlegrounds olmasına karşın, bir çok şahıs bunu PUBG olarak adlandırır, şundan dolayı bu, dili kapatan bir başlık değil. Yazımdan ilkin, PC için Steam’de bir Erken Erişim başlığıdır – piyasaya sürülmeden ilkin satın alabileceğiniz ve oynayabileceğiniz eksikleri olan bir oyun. PUBG Sistem gereksinimleri merak ediyorsanız mutlaka bu yazımızı incelemenizi öneririm.

PUBG Nedir ?
PUBG Nedir ?

Oyunun kendisi Battle Royale (ya da H1Z1: Öldürme Kralı ya da Açlık Oyunları) konseptini ele alıyor – bir grup insan bir adaya bırakılıyor, son şahıs ayakta kazanıyor. Bunu yapmak için tabanca bulmalı, gördüğünüz insanları öldürmeli ve tehlikeden kaçınmalısınız. Arma 2 için bir mod olarak yaşam kurdu. PlayerUnknown’s kendisi (Brendan Greene’in daha isabetli ismine haiz olan), kati bir Battle Royale deneyimi olmasını istediği şeyi yaratıyordu. Sonrasında, H1Z1: King of the the Kill, Zombie hayatta kalma oyunu H1Z1 için benzer bir kavramdı ve Bluehole Inc’e gitmeden ilkin PlayerUnknown’ın Battlegrounds‘ında çalıştı.

Her maç, birbirlerine karşı 100 şahıs sığar, bazıları ekip halinde olabilir, ötekiler ise yalnız başına gidecek. Kazananlar, prestijli ‘kazanan kazanan, tavuk yemeği’ unvanını, kozmetik ürün satın almaları için oyun içi paranın üzerine alır.

PlayerUnknown’s Battlegrounds’da kazanmanın en iyi yolu nedir?

PUBG’da kazanmak için iki ana taktik var – öfkelenerek öldürme çılgınlığına devam et ya da vakit doğru olana kadar saklan. Birincisi, oyunun sonunda size birazcık daha çok ödül kazandıracak, sadece dikkatsizlik edilebilir. Ne tür bir taktik, oyun tarzınıza ve bulduğunuz silahlara bağlıdır.

Hepimiz tek bir tabanca olmadan bir maç başlatır, silahlar, cephane, ilk yardım çantaları vb. Bulmak için binalarda toplanmaları gerekir. Şansınız var ise, bir takım silahı, çoğu zaman geniş kapsamlı bir tüfek ve bir av tüfeği benzer biçimde kısa menzilli bir tabanca ile bir takım tabanca bulacaksınız. Bu, öteki oyuncular için avlanmak, kendi hayatınızı daha çok riske atmak, ya da oldukca yakın olan birini saklamak ve pusuya düşürmek isteyip istemediğinizi seçmenizi sağlar.

Çoğu zaman gizleme daha iyi bir seçenektir – ne kadar iyi bir atış olursanız olun, şu anda mevcut olan bir harita, oyuncuları geniş açık alanlardan geçmeye zorlar. Bunu yaparken, başka bir oyuncuyu avlarken, birinin tabloları görünmeyen bir yerden çevirmesi ender değildir. Bunun tehlikesini başka bir oyuncuyu bitirme ödülüyle dengelemek, doğru bir halde atış yapmanın en büyük zorluğudur.

PUBG Nedir ?

Öteki taraftan, gizliyorsanız, çoğu zaman daha çok güvenlik anına haiz olmuş olursunuz. Daha ilkin de belirtildiği benzer biçimde, oyun belirli bölgelere doğru hareket etmeyen oyunculara zarar vermek için bir elektrik alanı kullanacaktır. Bunlar en oldukca tehlikede olduğunuz zamanlardır, şundan dolayı öteki birçok oyuncu aynı şeyi yapıyor, güvenli bölgeye koşuyor.

PlayerUnknown’s Battleground’ı nereden alabilirim?

Şu an itibariyle, PUBG yalnız Steam ile kullanılabilir. Şu anda korsan bir sürüm olasılığına dair bir ihtimal yok, sadece oyun başladığında kutulu bir kopya göreceğiz. Benzer şekilde, Xbox One’a ulaştığında, yalnızca dijital olacak, sadece bu, ondan sonra satırın sonunda korsan kopyalar çıkarmayacak.

Daha fazla içerik için https://steamrehber.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

Daha fazla yükle
Daha fazla yükle Mehmet DEMİR
 • mehmet demir

  Domain Transfer Kuralları

  Domain transfer kuralları, alan adınızı başka bir firmaya transfer etmek için gerekli şart…
 • c hesap makinesi

  C ile Hesap Makinesi (Switch – DoWhile)

  C programlama dili ile yapılmış olan temel işlemleri yapan hesap makinesi kodları yazının …
 • Semrush

  Semrush Botlarını Engelleme

  Semrush botları, sitenizi ziyaret ediyorsa ve sitenizin hemen çıkma oranını yükseltiyorsa …
Daha fazla yükle Genel

Bir yorum.

 1. bbtr

  Aralık 13, 2018 at 12:48 pm

  bilgisayarım normal pubgyi kaldırmıyor fakat pubg mobile her gün oynarım güzel oyundur.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler

Domain Transfer Kuralları

Domain transfer kuralları, alan adınızı başka bir firmaya transfer etmek için gerekli şart…