Anasayfa Tanıtım Dar ve Orta Gelirliler Nasıl Ev ve Araba Sahibi Olur?

Dar ve Orta Gelirliler Nasıl Ev ve Araba Sahibi Olur?

4 dk. Okuma süresi
0

Uzun yıllarda bu yana çok sayıda aileyi konut ve ev sahibi yapan Eminevim, kendine özgü çözümleri ile insanların faizsiz bir şekilde hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Banka kredisi çekmeden kira öder gibi herkesi ev ve araba sahibi yapan Eminevim, kurulduğu 1991 yılından günümüze kadar ülkemizde 130 binden fazla aileyi hayallerine kavuşturmayı başardı. Müşterilerinin kendi bütçelerine göre ödeme planlarını belirleme olanağı sunan firma, faizsiz bir şekilde ev ve araba hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Sistem Türkiye’nin her yerinde yaşayan vatandaşları kapsıyor. Taksitleri kişilerin kendi belirleyebildiği sistemde dilerseniz peşinat tutarını, taksit ödemelerini ve ara ödemeleri esnek tutabiliyorsunuz. Uzun vadeler ile ekonomik durumunuzu zorlamadığınız gibi ekstra maliyetler ödemek durumunda kalmıyorsunuz. Ekonomik güçlükler çektiğiniz dönemlerde taksitlerini dondurabilip sonra tekrar devam edebilirsiniz.

Sisteme dahil olarak sadece ev ya da konut değil dilerseniz araç sahibi de olabilirsiniz. Günümüzde yaygın bir şekilde ilgi gören Wowwo benzeri senetle araba satan galerilerden ve firmalardan farklı bir mantık ile çalışan firma, alt kuruluşu olan Emin Otomotiv ile taksitle, peşinatsız ve faizsiz bir şekilde araba sahibi olmanızı sağlıyor. Sistemi özet olarak anlatmak gerekirse 40 bin lira değerinde araba almak isteyen kişilerin bir araya geldiği grup her ay bir kişinin araba sahibi olmasını sağlıyor. Sıra ise noter huzurunda gerçekleştirilen kura çekilişi ile belirleniyor. Hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme yapmadan hayalini kurduğunuz arabanın sahibi olabilirsiniz.

Dar ve orta gelirli vatandaşlarımızın uygun fiyatlar ile ev sahibi olabileceği bir diğer alternatif ise Toplu Konut İdaresi Başkanlığı yani Toki evleri. Toki’nin satışa çıkardığı evlerden birinin sahibi olabilmek için yayınlanan kampanyaları takip etmeniz gerekiyor. Türkiye’nin her yerinde inşa edilen konut projeleri ile dar ve orta gelirli aileler kura çekilişi ile düşük fiyatlar ve taksitler ile konut sahibi olabiliyor. Tabi bu kampanyalardan faydalanabilmeniz için belirli şartları yerine getirmeniz gerekiyor. Başvuru yapabilmeniz için aile gelir düzeyinin belli rakamların altında olma şartı aranıyor. Ayrıca aileden herhangi birinin daha önce konut kredisi çekmemesi gerekiyor. Toki’nin asıl amacı ödeme gücü olmayan ve daha önce ev sahibi olmayan kişileri kira yerine kendi evleri için ödeme yapmalarını sağlamak.

Daha fazla yükle
Daha fazla yükle Mehmet DEMİR
Daha fazla yükle Tanıtım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler

Domain Transfer Kuralları

Domain transfer kuralları, alan adınızı başka bir firmaya transfer etmek için gerekli şart…